חיפוש
  • הלית וייל

שלבים ליצירת הכרה פנימית וחיבור לערך הגבוה שלך


להתמסר לעצמי, להתמסר לחיים, לתת כבוד לדרך שלי, להסכים לפנות מקום לאמת שלי.


מבקשים מאתנו לשמור על עצמנו עם הרוח החיה, וההסכמה לצעוד בדרך, מתוך הכרה פנימית בכך שיש לנו את היכולת להביא את עצמנו לידי הכרה במעשים שלנו שיוצרים את המציאות שבראנו לעצמנו.


מבקשים מאתנו להבין את המהלכים שמקרבים אותנו להכרה אודות מי שאנו, ומה שבאנו להביא לעולם.


על מנת לפעול דרך ההכרה הפנימית שלנו, ולנתב את עצמנו למסלול חיים מאושר, המייצר משמעות ומביא ערך לנו ולסביבתנו, נדרש מאתנו להיות אותנטיים וללמוד את הדרך שמתאימה לנו ומייצרת אצלנו בטחון והבנה שיש לנו את היכולת לשנות.


השינוי שאנו יוצרים הוא בעל ערך, רק כשאנו פועלים מתוכו ומביאים אותו לידי ביטוי.


השלבים הנכתבים כאן הם שלבים משמעותיים ליצירת הכרה פנימית וחיבור לערך הגבוה שלכם.


1. "אני מבקש/ת לברוא מציאות חדשה בתוכי ולאפשר לה לייצר אצלי פתח לשינוי מתוך ההכרה שלי, כי יש בי מהות גבוהה המבקשת לפרוץ החוצה ולהגשים אותי בדמותי".

2. "אני פועל/ת לטובתי העליונה ומוכנ/ה לקחת חלק בשינוי הגלובלי ולתת לעצמי מקום באיחוד כל החלקים בתוכי לידי שלם".

3. "אני מכיר/ה בערך העליון שלי כבן/בת אנוש ומודע/ת לכך שהשינויים הנדרשים ממני אינם אלא חלק ממערך גלובלי שיהפוך את כדור הארץ לגשר המייצר חיבורים בין העמים, הדתות, הלבבות שבוראים אותנו כגוף אחד".

4. "יש בי את הרצון, הכוח והעוצמה הפנימית לייצר שינוי של ממש בתוכי, שינוי שיאפשר לי להכיר בעצמי בריא/ה ושלמ/ה בגופי הפיזי".

5. "אני בורא/ת את המציאות החדשה בתוכי עכשיו, ברגע זה, מתוך הכרה כי כך הוא הדבר".

6. "אני מודע/ת לכך כי השלבים השונים שנדרשים ממני להבאת השינוי לכאן ועכשיו ירחיבו את תודעתי ואת יכולתי לפעול מתוך הגינות ונאמנות לעצמי".

7. "אני כאן ועכשיו יצירת בריאה שלמה ומאוחדת בתוך עצמי ומאשר/ת את קבלת האחריות על עצמי בידיעה שהדבר ידרוש ממני יושר פנימי והכרה בשינוי כחלק בלתי נפרד ממני ומסביבתי כאחד".

8. אני בוחר/ת לעשות צעדים ולפעול בנאמנות לעצמי".

9. אני אחד/אחת מאוחד/ת ושלמ/ה בעולם שלם ובריא".

אמן!

את שלבים אלה ממליצים לבצע תוך נשימה רציפה ושקטה. עצירה בכל שלב למספר רגעים על מנת לאפשר להטמעה להתרחש.

הזמן הנדרש לקבלת השינוי אינו אחיד, ותלוי בכל אחד ואחת מאתנו. המציאות משתנה במהירות ומציבה בפנינו את האתגרים הדרושים על מנת לפנות מקום להכרה ולתודעה הרחבה.

הביטוי שלה יכול להתבטא במגוון רחב של צורות ואופנים, וישריש את החיבור לאדמה, המביאה עמה שפע של מידע אודות הרוח שלכם והתדר הנוכחי והעתידי אליו ניתן להגיע בתקופה זו על מנת להתעלות לשלב נוסף בדרך.

החיבור להכוונה פנימית ולמציאת מסלול חייכם יאפשר לכם לפעול לאט ובביטחון, ויציג את הניגודיות שכבלה אתכם ויעצור את המסלול הישן מלהמשיך לפעול ולנתב אתכם לְזָרוּת וחוסר יכולת להתקרב לעצמכם.

בברכת דרך צלחה ואהבה גדולה בליבותיכם.

הַלִית וַייל

צפייה 10 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול