חיפוש
  • הלית וייל

שחרור שליטה

עודכן: 24 ביוני 2020


העולם מתחיל להשתגע, משהו קורה מבפנים. השתלטויות שנועדו לייצר במה חדשה לאנשים ששתקו עד כה.

כולנו חלק מאותה חגיגה שהגיעה, על מנת לנער אותנו מהשליטה שגדלנו בה. שליטה של כל אחד מאתנו שנועדה לעצור אותנו מלמצוא את הנתיב המואר שבראנו לנו עוד מימים ימימה.


אז מהי אותה שליטה?


השליטה היא הדרך שלנו לעצור את עצמנו מלהיות באחדות מלאה, מלהיות בקבלה של האחד שהוא אנו. יש לשליטה אנרגיה שלוקחת מאתנו את היכולת לדבר, להניע את עצמנו ולצמוח. היא מייצרת בתוכנו מצב קיפאון כמעט תמידי כשהיא קיימת.


בכל אחד ואחת מאתנו יש זרע אלוהי המכיל בתוכו זיכרון לאחדות נדיבה, אחדות שמטרתה להזכיר לנו את המהות של השותפות שלנו כגוף אחד, המייצר תדר מחבר למערכת של חיי הרמוניה וצדק.


בגוף שלנו יש דנ"א המכיל רצפים חדשים – ישנים שלא הופעלו כל עוד בחרנו לחיות במערכת ישנה של שליטה מוחלטת דרך המוח. דווקא המצב הנוכחי בעולם, הוא תזכורת לכולנו שאנו אחד, שיש בנו תדר חדש שמופעל מעצם היותנו נשמות בוחרות על פני כדור הארץ.


כדור הארץ מנתב אותנו לדרך חדשה ועלינו לבחור אם ברצוננו להמשיך לתת לכוחות הכניעה והשליטה להיות מאחורינו ומסביבנו ולהניע אותנו כבובות מדוכאות ועצורות, או להיות מצבור של כוח אחד המשלב את האחדות של הבריאה עם הכלים החדשים שמתחילים להתבסס על פני הכדור. כלים של מציאות שיש בה בריאות מקוונת, ביטוי של העצמי הנבחר. עצמי המהווה עמוד תווך של חיבור חדש לארץ, ועולם עצום יותר, כָּמֵהַ לבגרות ומוכנות לנשום יחד, להתחיל דרך של שותפות בין בני האדם, הסתכלות בגובה העיניים ואחווה.


המסלול דורש מאתנו לבצע משימה של תיקון. משימה שנדרשת מכל אחד שבוחר לשנות את מסלולו ולנוע לעבר עולם אחר. עולם של אחדות ושפע, חיבור בין הבריות והכלה של האמת שבתוכנו. האמת אודות הכלה והכרה שלנו כבריה מוארת, בעלת יכולות מנהיגות והובלה פנימית לעבר שקט.


המהלכים הנדרשים מאתנו לצורך הנעה של התיקון הם כדלקמן:


1. הנעה של התדר הישן החוצה מאתנו על ידי מילות ברכה


"אני, נשמה קדושה זו העומדת עכשיו בפני בחירה מחודשת, מבקשת לייצר שינוי בחיי ולשם כך עומדת על כך שאעזוב את הברית הישנה שיצרתי עם כדור הארץ, ברית של יחסים הדורשים ממני להיות חלק ממערך של שליטה שהניע כוחנות, ודרש ממני להיות בהכרה לכך שזו המציאות הקיומית שלי"


2. הכרה בכך שאיננו עוד חלק מהישן


"אני האדמה, אני האש, אני המים, אני הרוח השוכנת במרומים בוחרת לוותר על חלקי בתדר השליטה ומוותר/ת ממעמקי לבי על הרצון לחבור לנשמות הבוחרות להישאר בישן ולהמשיך להיות נתונות למאבקי שליטה וכוח"


3. הבנה שבזאת שאנו מוותרים. אני עושה צעדים שבהם אעבור דרך לכידות עם שליטה המתבטאת ברמה התאית וברמת גרעין התא, שחרור לכידות שיתבטא במערך תחושות ורגשות שיניעו אותי למצב חדש שאינני מכיר/ה.


"אני הבריה המקודשת בוחר/ת בזאת לתת לעצמי לחוות בכל דרך אפשרית את היציאה החוצה ממצבי שליטה ועיגון לכוח וכוחנות. בזאת, אני מסכימ/ה לתת לגופי, למלא את תפקידו לסייע לי לחבר את הציר שלי לחיים חדשים"

4. השלמה וקבלה של השינוי – הכרה במעבר למהות האור


"אני בריית האור המכוונת את עצמי לידי הכרה ביכולותיי לפעול למען בריאותי, יישותי ומציאת המהות שבי, בוחר/ת בזאת למלא אחר משאלות לבי, לתת לאור שבתוכי להתמלא ולפעום בנימיי, לנגן את הניגון החדש הפועם ברקמותיי, לייצר בתוכי מרקם חדש של הכרה בעיגון שלי בדרך חדשה, דרך החיבור פנימה, דרך שמאפשרת לי להפעיל את השינוי התאי ולייצר שינוי בגרעין התא, שינוי שמתחיל שרשרת של שחרור אנרגיה ישנה של כוח ושליטה, ויתור על מערך הכוחות שהאיצו בי חֶנֶק, שסגרו עליי ומנעו ממני מלפעול בחופשיות ולהביא את עצמי לאחדות"


5. "אמן כן יהי רצון וכל תפילה תכוון אותי בזמנה לשינוי של כיבוד האני עם מולדתי, ויצירת טוהר מתוך כוונה להביא את המנהיג/ה שבי לאחדות. תודה, תודה, תודה"

באהבה גדולה,

הלית

13 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול