חיפוש
  • הלית וייל

על שינויים הכלה וניסים

חג שמח.


לפני כמה שנים הגיע אחד מהנסים הגדולים ביותר בחיי, כשהבעתי כוונה לדעת את האמת. לא הבנתי אז את המשמעות העמוקה בבקשה. מבחינתי, הבנתי שיש דברים שלא רציתי לראות ומעכבים אותי.


מאז ועד היום אני בתהליך מואץ, בזכותו אני משתחררת מהכלא האישי שבניתי לי, מגלה עוד חוסן וביטחון בתוכי תוך יכולת להתמודד עם משברים בזמן אמת בקלות יחסית. המשמעות של להסכים לדעת העניקה לי, לילדיי ולמשפחתי הזדמנות לזכות בחיים מתוך ידיעה, הכרה והכלה רבה יותר.


רוב חיי חשבתי שנולדתי חסרת מזל. תמיד הרגשתי שדברים לא עובדים אצלי טוב. הייתי חסרת ביטחון, חסרת אונים, דחויה ובודדה. חייתי מתוך תחושת "אין". אם היו אומרים לי אז, שכאבים יכולים להעלם, שארגיש בטוחה בעצמי, שניתן להתגבר על דיכאון, על חרדות, על בושה, על שנאה לגוף שלי, על הפרעות אכילה, לא הייתי מאמינה.


מבחינתי זה היה בגדר הבלתי אפשרי. ככה חייתי. איך משהו כזה יכול להשתנות? זה היה נשמע לי בגדר נס.


עם הזמן והעבודה הפנימית עם עצמי ועם אנשים בקליניקה, הבנתי שנסים קורים ושינויים חלים כשיש הסכמה לצאת לדרך ולפעול, לתת לעצמנו הזדמנות, להתמסר לתהליכים, להסכים להיות באי וודאות ולתת לעצמנו זמן לשינוי.


נסים קורים כשיש הסכמה לתת להם להיות חלק מהחיים. עם הזמן ועם עלית הביטחון וצמצום הספק שמערער אותנו, השינוי מחלחל, נטמע בנו ומשתרש.


מאחלת לכולנו חג שמח, חג של ניסים. מי ייתן והאור שבתוכנו ילך יתעצם ויאפשר לנו לחיות בשלום ואהבה עם עצמנו והסובבים אותנו.3 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול