חיפוש
  • הלית וייל

על שיטת אייפק, ביטול אלרגיות ועוד

בשנת 2004, סבלתי, בין היתר, מאלרגיות. חוץ מזה הייתי חסרת ביטחון ולא סמכתי על עצמי. וכל זה רק על קצה המזלג...


אז, עוד לא ידעתי כמה דברים יכולים להשתנות, ובינינו, בשלב ההוא, לא יכולתי לדמיין את עצמי אחרת. הייתי רגילה לזה שככה אני (חוץ מהאלרגיות שהתפרצו להן באגרסיביות והציקו בלי רחמים. אליהן עוד לא הסכמתי להתרגל)


כשהאלרגיות התפרצו, עוד הייתי סטודנטית לתואר שני בנוירו-ביולוגיה בפקולטה לרפואה בירושלים. הקשר ביני לבין ריפוי אנרגטי, עבודה פנימית, מדיטציות ודומיהם היה מקרי בהחלט. שיטת אייפק היתה הראשונה שהכרתי, והיא גם זו שפתרה לי את נושא האלרגיות. מאז ואילך זכיתי לגלות שאלרגיות, מחלות, כאבים, מצוקות רגשיות, מנטאליות ודפוסי התנהגות הם ברי שינוי.


אייפק גם היה הקורס הראשון שבו רכשתי כלים לריפוי.


השיטה מביאה כלים מדויקים ופשוטים שנותנים מענה למגוון רחב של מצבים פיזים, רגשיים, מנטאלים והתנהגותיים. אני אישית משלבת אותה, בעת הצורך, עם כלים טיפוליים נוספים שרכשתי במהלך השנים בעבודתי כמטפלת אנרגטית. ביניהם NLP, רייקי, הילינג, טיפול בטאכיון וטיפול בטראומות מורכבות בילדות.

עברתי עם מטופלים רבים, ועם עצמי כמובן, המון תהליכים שפתחו אותי לעולם רחב של אפשרויות בלתי נגמרות בתחום הריפוי. למדתי שגם מה שנראה בלתי ניתן לשינוי וריפוי, אפשרי.


ובנימה אופטימית זו משתפת שסופסוף התחדשתי בחוברת עדכנית למטפלי אייפק בכירים וקינסיולוגים..... יש שם המון מידע חדש שהופך את הטיפולים למדויקים אפילו יותר מקודם.


זו גם הזדמנות להגיד שוב תודה גדולה לעדי שאנן (https://www.ipechealth.com), שלימד אותי אייפק ובזכותו יש לי עכשיו גם חוברת חדשה ושווה ביותר.


0 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול