חיפוש
  • הלית וייל

לחיות בשינוי

אנחנו נכנסים לתקופה של כאוס בעולם. כאוס שמתחיל במערכות שבעבר הכרנו אותן כמערכות תומכות והיום הפכו להיות שנויות במחלוקת. יש בכל אחד מאתנו את החלק שלו בשינוי הדרך שבה המערכות פועלות. אנחנו לומדים להבין שכל מערכת ניתנת לשינוי על ידינו וברגע שאנו בוחרים לשנות את האופן בו אנו פועלים במערכת כך חל שינוי המייצר תדר חדש המוציא את המערכת מאיזון ישן ומכניס טלטלה.


הטלטלה שאנו חווים עכשיו מתבטאת בחוסר הבנה מה נכון ומה לא נכון. האמת כפי שחשבנו אותה מוטלת בספק. החיבור שלנו לעצמנו מאפשר לנו לבנות את הדרך בה המנהיג הפנימי שלנו מנווט, והמנהיג הפנימי שלנו מאוים כשאין בידיו נתיב ברור.


אנחנו שומעים מגוון רחב של קולות בתוכנו ומחוצה לנו ושואלים את עצמנו למי עלינו להאמין. הפוליטיקה העכשווית ממחישה את המהלך שנכנסנו אליו באופן מאוד ברור.


קיימת אי וודאות באשר לתרחישים האפשריים שקיימים בעת הזו, ואנו נדרשים לעצור ולהקשיב. יש פה מנעד רחב של תרחישים המתבטאים מהחשש הגדול שקשור להלך הרוח החברתי הניזון משמועות ותקשורת לא נקיה, מאיבוד האמון הקיים בנו, בחיבור שלנו לנתיב המוכר.


הנתיב המוכר שידענו עד היום אינו עוד, הדרך הולכת ומטשטשת והפחד המתווסף שנובע מהאיום על חיינו הידועים מראש, כביכול, עולה הילוך.


אנחנו מנסים להבין מה קורה מחוצה לנו ולפעול בדרך שתסייע לנו להתנער מהפחד לאבד את הקיים. הקיים אינו עוד, כי משהו חדש צץ מתחת, ואיננו יכולים עדיין לזהותו מפאת כל הרעש החיצוני המתקיים כמעגל כאוס הולך וגדל.


מעגל הכאוס החיצוני מנהל אותנו, והדרך שלנו לפעול על מנת לכוון את עצמנו לעולם חדש היא ללמוד לקחת אחריות על מעשינו ולהקשיב לקול הפנימי המנווט אותנו מתוך הרעש אל שקט חדש.


את הקול הפנימי שלנו אנחנו יכולים לשמוע מתוך האחדות. את האחדות אנו יכולים ליצור ברגעים של שקט, כשיש בנו את ההחלטה לעצור הכל ולהביט פנימה, לנשום ולחוות מתוך הסכמה להיות נוכחים ברגע. להיות במקום של הסכמה להרגיש ולתת מקום לאיתותים פנימיים שמגיעים מבפנים. האיתותים הפנימיים יגיעו כרגשות, כתחושות גוף, כמחשבות מציקות, כמצבים שנראים בעינינו כבלתי אפשריים להכלה. יש בנו את הכוח להכיל היום גם את אלה, לתת להם מקום, ולסלוח לעצמנו על אי הנוחות שבועטת אותנו החוצה לעבר הלא נודע.


יקיריי, הזמן שלנו הוא עכשיו, ברגע זה. זמן להיות בנוכחות, לנשום ולתת לשרצים לצאת החוצה מבלי להסס. לאסוף כוחות ולדעת שזוהי ההזדמנות שלנו להוביל יחד את השינוי שלנו ולחיות באחדות ובהכרת הטוב.


לתת לחיבור שבתוכנו להפעיל את המערכת החדשה. מערכת של בטחון ומסירות לחיים שיש בהם נדיבות, נראות וידיעה שהדרך היא האמת שלנו אודותינו ומהווה עבורנו פלטפורמה לחיבור לאחדות בפנים. אחדות שתוביל לשקט חדש ובלתי מוכר. אחדות שתייצר אצל כולנו הכרה שיש בחיים שלנו אהבה של אנוש לאנוש, שיש בנו את היכולת להכיל את התדר החדש שרק מחכה לנו כדי לפרוץ במלוא עוצמתו.


לימים מלאי חמלה וסליחה שיראו לנו שהטוב הוא פרי נחלתנו.


באהבה

הלית וייל

15 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול