חיפוש
  • הלית וייל

להקשיב לעצמי

לכל אחד ואחת מאתנו יש סיפור המשלב דברים שרצינו והשגנו, וכאלה שלא השגנו. הסיפור משלב בתוכו רגשות, רגשות שמובילים קדימה וכאלה שעוצרים מלהתקדם בבטחה ולזכור שהחיים יכולים להשתנות ולהיראות אחרת אם רק נבחר לשנות, להכיר ביכולת שלנו לקבל את הקיים, לנתב את עצמנו למציאות שתזכיר לנו שמה שאנו רוצים תמיד שם. להבין שהבאנו את עצמנו לשם מעצם הבחירות שבחרנו.


בחירות הן כל הסיפור, וצמתים יש כל הזמן.


לצורך כך עלינו לבקש, מתוך כוונה מלאה, להתחבר לאמת.


אז איך יודעים מהי האמת? מה נכון ומה לא נכון?


איך יודעים מהו הקול שנכון להקשיב לו, כשיש עירבוביית קולות בתוכנו, ואין לנו את היכולת למצוא שקט כי החדר בראש מלא בקולות?


החיבור לשקט נותן לנו הזדמנות להקשיב ולראות מה מתרחש בפנים, להבין את החיווט שיצרנו בתוכנו, זה שמדיר שינה מעינינו. כך, לעזור לנו לעשות בחירות מתוך מקום נקי, ולזהות את המסלול שיוביל אותנו לחיים של בריאות פיזית ונפשית.


בחירות בחיים נוכחות בכל רגע ורגע, מאפשרות ללמוד מהן דרך התנסות. הבחירה להתמודד עם מה שמגיע וללמוד ממנו את הדרך, מאפשרת לכוון את עצמנו בצורה מדויקת יותר ולחדד את הבהירות הפנימית. ככל שזו מתחדדת, ניתן ללמוד ולהבין מה יצרנו ולבחור מחדש.


הבחירות מאפשרות לעצור ולזהות את השינויים שעשינו במהלך השנים בהן בחרנו להקשיב לעצמנו. להפסיק לפגוע בנו דרך יצירת מקלות בגלגלים שהולידו כאוס פנימי, מציאות חורקת, בדידות ונפילה לאירועים שלא התכוונו במודע שיגיעו אלינו, ובכל זאת נמצאים בחיינו.


הדרך תלויה בנו והיא שלנו בלבד. אנו בוחרים אם לצאת לדרך חדשה שתאפשר לנו להסתכל לאמת בעיניים ולבחור מחדש.


דרך בחירה באמת, יש לנו אפשרות לחיות בהשלמה עם מה שיצרנו, ולהחליט מה טוב ביותר עבורנו.

מזמינה אתכם לבחור באמת ולייצר שינוי שישפיע עליכם ועל סביבתכם, על אהוביכם ויקיריכם, על מי שאתם.


דרך צלחה והמון אהבה


הלית וייל

צפייה 10 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול