חיפוש
  • הלית וייל

העידן החדש במערומיו

החיים על פני כדור הארץ משתנים לבלי הכר. החל משינויים גלובליים שהחלו להתרחש מזמנים ישנים יותר, בהם החלה המהפכה הפמיניסטית, שהביאה איתה שינוי מסוים במעמד האישה, בהתייחסות אליה, ובלחימה על זכותה להיות נוכחת בעולם גברי נטול מעצורים, ועד היום, בו הקיום של האישה עוד מותנה, בחלק מהמקרים, ונותרה לה עוד דרך כדי לייצר הכרה בזכותה לפעול, להגיב ולתת מקום מלא לנוכחותה ולמעמדה הרגשי.


בשנים האחרונות, האישה כקורבן, תפסה כותרות, ופעם אחר פעם, נאלצה להתמודד עם רעדות וזעזועים קשים נוכח נשים שנרצחות ונאנסות, נשים שחיות בפחד וחרדה מפני עולם מסוכן ומבעית.


נשים, כמובן, הן לא היחידות שחיו בפחד. גם הגברים יצרו את הפחד כחלק ממעטה הכיסוי שלכם, כדי שלא יראו אותם במערומיהם.


גברים יקרים, היום אנחנו בשלב בו מתחילה מעטפת חדשה של אנרגיה נשית עוצמתית שנרקמת על פני השטח. נשים יקרות שעוברות תהליכי ריפוי עוצמתיים ומסירות מעליהן עידנים של פגיעה ושנאה, של פחד לחיות ולהלך כשהן חשופות לעולם אכזר, שמבטא את דרישותיו כלפיהן בלי לבחון ראשית את דמותן הפנימית, בלי לפנות פנימה ולבחון, ראשית, את הנפש המבקשת הכרה בעוצמות וביכולת להנהיג נפש תועה למקורה.


הנשים, היו מאז ומעולם מנהיגות, המובילות דרך בזכות יכולתן המופלאה להוליד ילדים ולייצר בית ומשפחה. נשים, מעצם טבען, מובילות דרך מתוך מקום של רגש, ויודעות את קיומם של הפחדים מעצם היותן יוצרות חיים.

היכולת המופלאה הזו נותרה בעינה, אך נרמסה עם השנים, ופחד כבד אודות סכנה, באם יאמרו את אשר על ליבן, הותיר אותן פצועות וגרם להכחדה של יכולות רבות.


עם השנים, גברים שחששו משליטה נשית, התחזקו והחלו רומסים דרך שימוש בכוח. כוח שגרם לנשים לוותר על עצמן ועל יכולותיהן. נזק גדול נגרם לאנושות כולה. ידע רב אודות אנושות ואנושיות, אודות ריפוי קוסמי והבנה של חוקי הטבע ושימוש בהם, נכחד.


ידע עתיק נעלם ונסתר מעיניהן הקדושות, ונותר קומץ קטן של נשים ששמרו עליו ונאלצו להסתתר מאחורי נשיותן ולא להפגין אותה.


גברים רבים שהיו מוקסמים מנשים ויכולותיהן, הסתירו את הרגש הנובע מהם, והפכו לגברים נרמסים ונטולי כוח, בעוד גברים מותקפים החוששים מהכוח והעוצמה הנשית החלו לשלוט בעולם.


העולם הפך לעונש. עונש עבור רבים מבני המין האנושי. הפחד להראות החוצה רגש, כבר מגיל ילדות, שלט. לא ניתנה להם, לגברים, האפשרות להרגיש אחרת, והם נרמסו על ידי בני מינם. הנוכחות הגברית, השלטת והמאיימת, הפכה לדבר עיקרי. נשים הובסו בכוח, וכך גם גברים שניסו להבין לליבן.


שנאה נשית היתה היעד השולט, הניכר בקיום האנושי.


נשמע מפחיד?


המילה שנאה מהדהדת וקשה, מרמזת על הדיכוי הנורא במין החלש, כביכול.


בערות אודות יכולות עתיקות והזנחה של רגש, הפכו להיות לנחלת הכלל. הרגש הפך להיות סכנה.


החיים על פני כדור הארץ הפכו למנותקים, הפגיעות הרבות בנשים ובגברים נחסמו והושתקו, הפחד לדבר שלט.


השנים בהן נשים החלו לצאת לרחובות ולהפגין את נשיותם הובילו לתוצאות חלקיות. נשים רבות תפשו את המהפכה הנשית באופן חסר, מאחר ולא הכירו את הנשיות במיטבה. נשים רבות ביקשו לקבל זכויות גבריות, להפוך לבעלות שליטה ולאמן את עצמן בעולם הגברי, שאותו הכירו, עולם של שליטה ודיכוי נשי, עולם של כוחנות ופחד. השולט לוקח את המקום מתוך כוח והפחדה ומתוך היכולת לגבור על אחרים.


נשים שחיו שנים רבות בעידן הגברי השולט, הפכו למניפולטיביות, והשתמשו בתכונה זו לצורך הכרזה על קיומן, רמסו בדרך את נשיותן.


עם השנים חלו שינויים אנרגטיים משמעותיים בעולם הגשמי, ועידן האור חדר, ואיתו נשים וגברים שהחלו לחשוף את רגשותיהם, ולבטא את עצמם בעולם מנוכר המנסה לנתב בכוח מצוקות לטובת שליטה חזרה.


האור הגובר הולך ומתעצם, ומעצים אותנו. עוולות של המין האנושי נחשפות, עוולות שיצרו ניכור והכחשה של רגש ואהבה עצמית. כוח מעוות, שנרקם עם השנים, מתגלה, נגעים רבים באוכלוסיה נחשפים, כאב גדול משתחרר, זעזועים רבים, היוצרים תדר חדש, מביאים לשינוי ופתיחה של עידן חדש.


החיים על פני כדור הארץ משתנים לבלי הכר. האור הגדול זורם בעוצמות חזקות ומראה לנו את הדרך לקיום אנושי מכבד ומעורר תקווה.


ערכם של הגברים רב, הם חלק מהשינוי שמגיע. גברים רבים, מעוררי השראה, ניצבים היום לצד נשים הפזורות ברחבי תבל, משרישות את האור ומובילות שינוי.


השינוי כבר כאן, הוא קורה ואינו חדל להתגבר. עדיין יש צורך לזעזע את העולם עם מקרי זוועה שיעוררו עוד ועוד אנשים לנוע לעבר השינוי.


האמינו ביכולת שלכם לקחת חלק בשינוי, ודעו כי הדרך כבר סלולה, ולא ירחק היום ויוקיעו עוולות וניסיונות שליטה באנושות.


האמינו ובטחו באור שלכם, ודעו כי האנושות בחרה לכרות מעליה שנאת נשים ופגיעה במין הנשי.


העידן החדש מייצג בית, ובריאה מחודשת של יסודות, הבונים קהילה של אור על פני הכדור.


בראו את אורכם על ידי בקשה להיות חלק מקהילת האור, על ידי הסכמה לוותר על הניתוק מהרגש וההחלטה להיצמד לאמת שבתוככם.


האמינו ביכולות המופלאות שלכם לברוא מציאות חדשה, ולתת יד לערכים הגבוהים שלכם לשלוט.


בטחו בעצמכם, ודעו כי האמון בשינוי יוביל אותנו, את האנושות כולה למסלול הארה מלא.


באהבה

הלית וייל

6 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול