חיפוש
  • הלית וייל

המציאות משתנה לנגד עינינו

התדר של העולם עומד להשתנות. אנחנו מצויים עכשיו בתקופה מטורפת של כאוס מוחלט שמכוון אותנו לעבר איזון מחודש. חוצים לגבולות חדשים שמעולם לא היו קודם. הפתרונות שהיו קודם, בעבר, אינם תופסים יותר. המציאות משתנה ועמה הדרך להשיב דברים על כנם.


בבדיחות הדעת נראה כאילו אנחנו מצויים במעין סחרחרה המאלצת אותנו להסתובב סחור סחור סביב עצמנו בלי למצוא מנוח. יש דבר מה שצריך להשתנות בתוכנו על מנת שנאפשר לשינוי לקרות, ולצורך כך עלינו להבין שיש משהו מיוחד שנוצר ומתהווה, וזה דורש מאתנו הקשבה למתרחש ושימת לב לניואנסים קטנים בתוכנו שאינם כבעבר.


אולי שמתם לב שהתגובות שלכם מועצמות ואתם משייכים זאת למצב חיצוני קיים. הזרות של המצב הקיים והשוני ממה שהכרנו בעבר, הופכת את החיים שלנו לבלתי צפויים , ועם כל הקושי החיצוני, נדמה לנו כאילו הוא זה שיוצר אצלנו את המציאות הפנימית.


חלקנו סובלים בתקופה האחרונה מכאבים עזים בבטן ובעיות בעיכול. הקיבה שלנו נדרשת להסתנכרן עם השינויים, ולכן אצל אלה שבינינו הרגישים במערכת העיכול הפיזית, יש מצבים בהם יש עודף פעילות וצורך גדול לשחרר מצבורים של כאב.


עלינו להסכים לוותר על הצורך להסיר את הפחד שמגיע עם אי הוודאות הקיימת בחיינו ולתת מקום לקיים להיות, ללא דיבור המכוון אותנו לפעולות נמהרות במקום עצירה וסבלנות.


החשש הגדול אצלנו מגיע ממקום של הישרדות ואי ידיעה איך אנו פועלים עכשיו, כשאין לנו את היכולת לראות צעד קדימה, ולהבין מה עלינו לעשות.


אנו מצויים היום בשלבי שינוי בהם נדרש מאתנו האומץ להיות. לפנות מקום לנוכחות, כשהכוונה היא הסרת התלות שלנו מהמערכות שמזינות אותנו מבחוץ, והסכמה להתאזן מתוך החיבור למערכות הפנימיות המבקשות הכרה.


המערכת הראשונה שעלינו להתחיל להכיר ולאזן היא המערכת הרגשית, שנוטה להיות זו שאנו מקפחים פעמים רבות מכיוון שהיא מתפרשת כמערכת המופעלת כתוצאה ממצב חיצוני ולכן, אין ביכולתנו להחזיר אותה לאיזון כשהבחוץ מצוי בכאוס גדול.


דווקא מערכת זו יכולה להתאזן בקלות רבה יחסית למרות המראות החיצוניים.

איך אנחנו עושים זאת? אתם וודאי שואלים את עצמכם.


לצורך כך ברצוננו להחזיר אתכם לרגע הלידה, ולהראות לכם את הרגע בו יש חיבור למערכת הכלל עולמית של האנושות. מרגע הלידה קורה תהליך שמתחיל בהתהוות המערך הרגשי, והוא נוצר עם החיבור הראשוני לידיים שאוחזות בנו.


שם נוצר חיבור למערכת רגשית בתוך המערך הפיזי שבו יש מגע של יד אנוש.


בשונה מהשלב בו המערכות מתהוות בתוך הרחם, כאן נוצר חיבור ממשי ברמה הפיזית היוצר טריגרים ראשוניים המחוללים שינויים ברמה המוחית, ושם נוצר קשר בין מגע לרגש.

המגע הולך ומתרחב עם השנים, ככל שאנו הופכים להיות יותר פעילים ופחות תלותיים באחר לצורך תנועה. התלות במגע אנושי מתחלפת בדברים חיצוניים, ונותר הצורך הראשוני במגע שמחזיר אותנו בחזרה למערכת הראשונית המתהווה.


בואו נבקש לחזור לרגע הלידה למגע הראשוני וננשום לשם. אנחנו נזכיר לכם, שיכול להיות שאינכם מסוגלים לדמיין זאת בעיני רוחכם, אך אין לזה שום משמעות. רק בקשו להגיע לרגע הזה, ונשמו.


הנשימה פותחת אפשרות לשינוי. היא פותחת אפשרות להגדיל את המרחב הבטוח שבו אתם מצויים באותה העת, מאפשרת לכם לראות את עצמכם מתוך מקום שלם יותר, בהיר.


התהליך אינו דורש הבנה או הכרות עם תהליכים דומים, ולכן אתם יכולים לעשותו באופן שנראה לכם טכני לחלוטין, ועדיין ייעשה כראוי.


בעת שאתם נושמים פנימה עליכם לבקש להרגיש את המערכת המתהווה בכם, המערכת הרגשית.


"אני מבקש/ת להרגיש את המערכת הרגשית שלי בהתהוותה".


לאחר כמה נשימות נוספות עמוקות יותר, בקשו להתחבר עוד יותר לעומק הרובד הרגשי שבו נפתחת האפשרות להתהוות של הכרה בשינויים מערכתיים ויצירת איזון ברמה העמוקה יותר במערכת.


" אני בוחר/ת לפתוח את עצמי לרובד עמוק יותר במערכת הרגשית המתהווה, מבקש/ת לתת מקום לאיזון עמוק יותר במערכת מתוך הסכמה להכיל שינויים ברמה מערכתית".


האיזון מתחיל בהסכמה להיות חלק מהשינוי המערכתי שחל עכשיו.


בהמשך הדרך, נידרש להפעיל שינויים ברמות נוספות ורבדים נוספים, ויתכן שנוכל להרחיב את השינוי למערכות נוספות הפועלות ברובד פיזי ואנרגטי. השינויים חלים כמובן גם עליהן כחלק ממערכות המשתפות פעולה זו עם זו ופועלות בסינרגיה ובחיבור ביניהן. ברגע שתהיה הבשלה לקבל מידע נוסף ויהיה בכך צורך, יגיעו שינויים נוספים.

מטרתו של השינוי הזה היא לייצר איזון מערכתי שיביא להקלה פנימית ולהכלת החוליים שמצויים בתוכנו לצורך הבראה גלובלית ואישית.


בהצלחה

הלית וייל

5 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול