חיפוש
  • הלית וייל

הדרכה ותרגול דרך שימוש במשפט מדייק להרחבת נוכחות וחיבור לקול הפנימי

לקח לי זמן לקבל, ולהודות ביני לבין עצמי, שכל דבר שמגיע לחיי, קשה ככל שיהיה, הוא גם שלי ומהווה חלק מתהליך התפתחות שעוזר לי להבין את עצמי ולייצר שינוי לטובה בחיי. הרי, הכי קל ונוח זה לחפש אשמים או סיבות חיצוניות כשמגיע קושי.


זהו גם אחד השיעורים הגדולים והמשמעותיים בחיי, הקשור לביטחון, ביטחון בלקיחת אחריות על החיים שלי.

כשאני מוכנה ובוחרת לקחת אחריות על מה שקורה לי, על מה שאני מרגישה, ולא משנה מי או מה גרם לזה, אני מפסיקה להיות קורבן ולהאשים. אני מתחילה להבין איפה אני נמצאת ולכוון את עצמי למסלול המדויק עבורי.


כשאנו לא באמת מחוברים לרצון המדויק שלנו, נוכל לזהות זאת, בין היתר, דרך תסכול וכעס, המגיעים, כשיש קונפליקטים מנוגדים בין ערכים. למשל, יושר מהווה עבורי אחד הערכים העליונים. לפני המון שנים עבדתי במקום שבו ביקשו ממני לשקר ללקוחות. זה יצר כעס ותסכול, שנאתי להיות שם.


התנגדויות פנימיות וקונפליקטים מייצרים סדקים בתוכנו, מערערים לנו את הביטחון ומייצרים חוסר איזון פיזי ורגשי.


לכל מילה יש תדר. כשאנו מודעים למחשבות שלנו, למילים שנאמרות בקול או בלב, אנו לומדים לזהות את הדרך בה אנו מתייחסים לעצמנו ולאחרים. למילים יש המון כוח והן מכוונות אותנו. לכן, בטיפולים אנרגטיים ובהדרכות שמעבירה דרך תקשור, אני משתמשת גם בהכוונה מילולית דרך משפטים כדי לדייק אותנו.


הדיוק מכוון אותנו למרכז, ל"עצמי", ועוזר לחזק את הקול האמיתי, המכוון אותנו לעבר המטרה. עם התהליך הפנימי, קולות המפריעים לנו להתחבר לעצמנו נחלשים, ואנו יכולים לדייק ולכוון למקום בטוח ורגוע יותר.


מצרפת הדרכה קצרצרה דרך עבודה עם משפט מכוון. מזמינה אותך להגיד את המשפט בקול או בלב פעם ביום, למשך עשרה ימים לפחות, מתוך כוונה מלאה ורצון לייצר שינוי.

ממליצה לנשום תוך כדי כמה נשימות אל הלב ולהצהיר קודם לעצמך: "אני פותח/ת את האפשרויות שלי".


המשפט המכוון:

"אני מתחבר/ת לאמת הפנימית שלי ומוכנ/ה להתחיל לקחת אחריות על חיי. אני מאפשר/ת לעצמי להיות נוכח/ת, להרגיש את עצמי ולוותר על המיסוך שיצרתי ועל הקולות המסיחים אותי מהמרכז הפנימי שלי".


עבודה זו מהווה עוד צעד בתהליך צמיחה ויצירת ביטחון.


באהבה, הלית

4 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול