חיפוש
  • הלית וייל

בחירה בעצמי

עודכן: 24 ביוני 2020

בצלמו, כדמותו כך נבראנו.


בין אם אנחנו אנשים מאמינים יותר או פחות, יש משהו שקיים בכולנו, הניצוץ האלוהי.


והעולם הוא אחד.

עם הלידה האחד נפרד ויוצא למסעו, כביכול לבד. בניתוק חל שינוי תפישה פיזי.


עד עכשיו היינו ברחם האימהי וקיבלנו הזנה, בטחון, חום ואהבה. הניתוק הפיזי מהרחם מייצר אצלנו פגיעות פיזית. עכשיו אנחנו גוף מחוץ לעטיפה, חשופים למגע מוחשי יותר המורגש במערכת העצבית המתפתחת.

ברחם, אנו אחד עם קצב פעימות הלב של האם, מוזנים מחומרים המופרשים ממנה, חווים אותה כאחת ונחשפים לרגשות שונים. כאן חל קשר רגשי.


ככל שהאם יודעת ויכולה להכיל את רגשותיה, כך יידע העובר להכיל. כשיש שקט, יש רווחה ונשימה. יש מקום להכיל ולצמוח. במצבי קושי רגשי ומצוקה, העובר יתאים את עצמו למה שלומד ממנה. הלימוד מתחיל כבר ברחם וממשיך מחוצה לו.


הנפרדות מייצרת אצלנו תדר המאפשר לנו להתחיל את הלמידה אודות עצמנו. הנפרדות נותנת לנו הזדמנות לצמיחה ולהנעת תהליכים עולמיים שיכוונו את כדור הארץ לגבהים חדשים. הדרכים שלנו להניע תהליכים יוצרות אצלנו חיווט חדש שבעיקרו מנווט אותנו לעבר תיקון ויצירת קרקע חדשה לחיבור לממדים חדשים שלא פגשנו בתוכנו, ליכולות חדשות שמתפתחות ומניעות את הביטוי העצמי שלנו.


הדרך שלנו למצוא את האחדות בתוך השלם מונעת מתוך הבנה פנימית שיש לנו את התשתית ליצירת שינוי בתוכנו, שיש לנו את הכלים לזהור ולהיות בנתיב.


הסיבה לשינוי נעוצה בערוץ חדש שנפתח אלינו במהלך החיים על פני כדור הארץ, בתקופה זו, ומאפשר לנו לחבור לנתיב חדש שיש בו ביטוי עצום להזין מחדש את החיים שלנו באיזון ובפוריות והבאת חיים חדשים של בטחון חדש ומודעות נרחבת בנתיב של שקט.


באהבה גדולה

הלית

3 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול